Szkolenia

IMG_0515Zapraszamy do naszej szkoły na profesjonalne szkolenie psów.

Na zajęciach teoretycznych, praktycznych, indywidualnych, grupowych i stacjonarnych uczymy współpracy z waszymi podopiecznymi, którzy wam towarzyszą w życiu codziennym jako członek rodziny.


Zajęcia indywidualne mogą odbywać się każdego dnia tygodnia oprócz poniedziałku, w godzinach od 9:00 do 20:00.

Zajęcia grupowe odbywają się w soboty i niedziele.


WP_IMG_0854Oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli nie dysponujecie państwo czasem, możecie skorzystać ze stacjonarnego szkolenia psa. Na czas szkolenia stacjonarnego pies korzysta z zakwaterowania w hotelu AS prowadzonym przez naszą szkołę. Z oferty hotelowej można również skorzystać w przypadku wyjazdu wakacyjnego lub weekendowego.

Podczas pobytu hotelowego pies zostaje pod profesjonalną opieką instruktorów. Istnieje możliwość skorzystania w tym czasie z dodatkowej edukacji psa. W naszej szkole możesz skorzystać z porady Psiego Psychologa: „Problematyczny psiak w domu”. Postaramy się pomóc. Poza usługami szkoleniowymi i hotelowymi dodatkowo możemy pomóc w opiece nad psem.


two dogs and ownerMasz pilne sprawy, nie masz czasu na spacer z psem?

Możemy wyprowadzić pupila, zaopiekować się w tym czasie.

Chcesz, żeby Twój pies zdobywał trofea na wystawach?

Zapraszamy do nas na przygotowanie.

Lubisz rowerowe wycieczki?

Nauczymy Twojego psiaka poruszania się przy rowerze w ruchu miejskim.

 


terenTeren szkoły zajmuje ok 6 tys. m2 powierzchni profesjonalnie przygotowanej do prowadzenia zajęć. Posiadamy dwa boiska szkoleniowe do prowadzenia zajęć z posłuszeństwa lub obrony. Dla psich przedszkolaków wydzielony jest mały plac służący do socjalizacji i nauki wstępnej. Pomiędzy boiskami znajduje się część socjalno – rekreacyjna. Dzięki temu zajęcia mogą być  prowadzone jednocześnie na obu boiskach, szczególnie podczas zajęć grupowych. Zaplecze socjalne pozwala na miłe spędzenie czasu podczas zajęć.


jumping malinoisIMG_0241IMG_1065